    4808MGT20 GATES PowerGrip GT3 Timing Belt
    4808MGT20 GATES Timing Belt
    4808MGT20 GATES Timing Belt
    Item# 4808mgt20
    Availability: Contact us for availability
    About this Item:
    4808MGT20 GATES Timing Belt
    NO LONGER AVAILABLE FROM GATES. CALL FOR ALTERNATE BRAND AVAILABILITY, PLEASE. 480-8MGT-20 GATES PowerGrip GT4 Timing Belt. 18.9" Length (480mm), 60 Teeth, 8mm Pitch, 20mm Wide.