    5M-425-15-XP Synchro-Link Timing belt. Industrial Grade
    5M-425-15-XP Synchro-Link Timing belt.
    Item# 5M-425-15-XP
    Availability: Usually ships the same business day
    About this Item:
    5M-425-15-XP Synchro-Link Timing belt. Industrial Power, Go kart, Scooter belts.
    Category: Bando Synchro-Link XP HT Neoprene (Metric). Belt Measurements: 425mm Length. 15mm Width. 5mm Belt Pitch. 85 Teeth.